En Hızlı ve Kesin Sonuç İçin Tasarlandı, Birebir İngilizce !

Biraz aceleniz mi var ? Yaklaşan bir İngilizce sunum, seyahat, sınav bizi rahatlıkla strese sokabilir. Ama artık istediğiniz zaman, istediğiniz kadar alabileceğiniz birebir derslerle hepsi geride kaldı !

25 ₺’ye Her Şeyi Öğrenin !

Size Özel Eğitmen, Size Özel İngilizce

Her seçtiğiniz eğitim saatinde seçtiğiniz İngilizce alanına veya konusuna bağlı olarak bir eğitmen ile birebir çalışma şansına sahip olacaksınız. Eğitmen ilgili konuda eksiklerinizi belirleyip size en uygun yöntemle İngilizce için ayırdığınız süreyi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacaktır.

ONL English birebir online ingilizce konuşma okuma dinleme yazma eğitim sistemi

"İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir."

Andre Gide

Yazar

Hemen Başlayın !

Internetiniz var mı ? O zaman dersiniz var!

İngilizce öğrenmek için oradan oraya gitmenize, planlarınızı değiştirmenize, yorulmanıza gerek yok artık. Esnek sistem sayesinde istediğiniz gün ve saatteki eğitiminizi planlayın, bir sorun çıkarsa önceden değiştirin, ne zaman uygunsanız sadece o zaman birebir dersinize katılın !

ONL English ile istediğin yerden online birebir ingilizce konuşma okuma dinleme yazma dersleri
ONL English ingilizce eğitim platformunun saydam logosu

İhtiyacınız Kadar Ders Alın, Katılmayacağınız Derslere Boşa Para Harcamayın

İngilizce öğrenmek bir plan gerektirir, bu doğrudur ancak hayatımız her zaman planlarımıza göre ilerlemez. Yapılan planın değişmesi sonucunda harcadığınız paranın boşa gitmesi ise İngilizce ile aranızın bozulmasına sebep olabilir. Biz aranızı iyi tutmak için size en uygun sistemi sunuyoruz, ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar ders satın alın, İngilizce’yi en uygun şekilde öğrenin.

İngilizce Konuşma, Okuma, Dinleme, Yazma veya Sınava Hazırlık, İstediğiniz Neyse !

Herkesin İngilizce’den beklentisi farklıdır. Kimileri iş hayatı için, kimileri öğrenim hayatı, kimileri ise kişisel gelişim için İngilizce öğrenmek ister. Bu da bizi ihtiyaçlarımıza göre seçim yapmaya yöneltir. İhtiyacınız neyse ona yönelik bir eğitimi birlikte sunalım, ister dört beceri üzerinden genel İngilizce isterseniz ise sınava yönelik bir eğitimle hedeflerinize hızlıca ulaşın.

İngilizce ile ilgili planlarınıza ve hedefleriniz başarmak için ingilizce okumak konuşmak yazmak için bizimle yola çıkın

İngilizce Öğrenmek İstediğiniz Gün ve Saati Seçin, Gerisini Bize Bırakın

Hemen Başlayın !